Rreth nesh

Restorant Sunset 

Sunset Restaurant është një bar dhe restorant plazhi në Ksamil, i vendosur në një gji në veri, afër rrugës hyrëse për në Ksamil.

Ushqimet italiane dhe mesdhetare janë në menunë e këtij restoranti. Restoranti ka një tarracë të bukur verande dhe shërben kuzhinën lokale me përbërës të freskët.

Deshmi

Te gjithe i duan gatimet tona .

"Vend i bukur buzë detit dhe shumë i qetë, restorant shumë i mirë dhe ushqim i shijshëm. Shumë miqësor dhe vendi ishte i mrekullueshëm!!
- Thimion
"Një vend i mrekullueshëm, një bar me një atmosferë qiellore dhe pamje të mrekullueshme. Ushqim i shijshëm, shërbim profesional. Unë rekomandoj! Ne do të vijmë këtu përsëri!"
Czarownica_Egoistka
Darkë relaksuese me erën dhe zhurmën e detit Kuzhinier shumë miqësor, i vëmendshëm dhe i dobishëm. Në gjendje të plotësojë shijet e ndërlikuara të klientëve) Ushqim deti i shijshëm dhe vend i qetë afër plazhit
Tetiana B
“Verë të këndshme Kalojmë një pasdite në barin e plazhit dhe më pas hëngrëm darkë. Vira të mira, pronarë miqësorë ushqim deti."
Er_Hima